+38 (067) 335-33-44

Ви молоді, красиві і шукаєте перспективне місце роботи? Ваш вік від 18 до 30 років і Ви мрієте забути про фінансові труднощі? Хочете стати успішною особистістю і отримати приголомшливу роботу для дівчини?

Доля підготувала для Вас справжній сюрприз, адже прямо зараз, Ви можете стати членом нашого колективу. Робота разом з нами - перспектива професійного зростання, матеріальна незалежність і можливість становлення в суспільстві.

Салон еротичного масажу «Роксолана» готовий запропонувати чудову роботу для дівчат, можливість проявити свою творчу натуру, підкреслити силу жіночої ласки і чарівності, продемонструвати власні таланти.

Ми шукаємо молодих, чарівних і сумлінних дівчат, які мріють досягнути успіху в кар'єрі та готові присвятити себе новій професії. У нашому колективі вітається порядність, відповідальність, пунктуальність, навик роботи в команді, завдяки чому взаємовідношення підтримується на високому рівні.

Життєрадісність і цілеспрямованість - ось, що ми шукаємо в наших співробітницях.

Вимоги

  • Приваблива зовнішність
  • Здатність швидко навчатися
  • Наявність приємної посмішки та гарного настрою
  • Старанність
  • Пунктуальність
  • Відповідальність
  • Порядність і чесність
  • Бажання працювати і заробляти

Салон еротичного масажу «Росколана» ставить перед собою високі цілі, що дозволяє не тільки реалізовувати поставлені завдання, але і плідно позначається на співробітницях. Дисципліна та відповідальність, в нашому колективі - запорука успішних трудових відносин. Пропонуючи роботу для дівчат, ми прагнемо тільки до європейського рівня якості, тому професійний підхід до вибору масажисток стоїть на першому місці.

Потрібні дівчата від 18 років, в салон еротичного масажу.

Строго без інтиму, за порушення правил - штраф і звільнення.

Ми цінуємо наших співробітниць і готові запропонувати їм тільки кращі умови праці. Тому ми не пошкодували сил, як і різнопланових можливостей підтримати наших колег, підкреслюючи тісні і дружні відношення в колективі.

Ми розставили наші пріоритети так, щоб наші масажистки відчували турботу, а наші клієнти залишилися задоволені наданими послугами.

Ми пропонуємо

Спробуйте і Ви стати справжнім майстром! Разом з салоном еротичного масажу «Роксолана» у Вас з'явиться безліч перспектив у житті. Престижне місце роботи, вражаючий оклад, чудовий колектив, приємні умови праці - все це тільки для Вас.

Не кожному доля підносить такі подарунки. Зробіть перший крок до щасливого і успішного майбутнього. Телефонуйте нам сьогодні і прямо зараз, ставайте успішною вже завтра.

Телефонуйте прямо зараз: +38 (063) 144-11-10.
Або тисніть на кнопку нижче, для відправки заявки:

Салон еротичного масажу РОКСОЛАНА

м. Майдан Незалежності,
пров. Михайлівський 20.

+38 (067) 335-33-44